Czy marzy Ci się impreza Mikołajkowa lub event zimowy w klimacie retro? Zapraszamy do współpracy przy organizacji zimowych wydarzeń związanych z tradycjami świątecznymi i sportami śnieżnymi. Przygotujemy dla Ciebie wyjątkowe atrakcje nawiązujące do zwyczajów z dwudziestolecia międzywojennego. Zorganizujemy dla Ciebie niezapomniane spotkanie ze świętym Mikołajem i pokazy mody królującej na wybiegach sto lat temu!

Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji wydarzeń o tematyce historycznej. Naszą ofertę kierujemy do organizatorów imprez, firm eventowych, muzeów, instytucji i podmiotów samorządowych oraz wszystkich pasjonatów historii, którzy planują niepowtarzalne wydarzenie w zimowym klimacie.

Poniżej lista dostępnych atrakcji !

  • „ŚWIĘTY MIKOŁAJ” Prawdziwa gratka dla najmłodszych, czyli spotkanie ze Świętym Mikołajem! Nasz Mikołaj to wypisz-wymaluj  biskup z przedwojennych pocztówek. Jego sylwetka nawiązuje do tradycyjnego wizerunku świętego. Rozdaje upominki i słodkości, z przyjemnością pozuje do zdjęć, chętnie porozmawia zarówno z maluchami jak i ich opiekunami.
  • „NA STOKU I W KURORCIE” Przenieś się z nami o sto lat i poczuj klimat dawnego zimowego kurortu podczas naszego wyjątkowego pokazu mody historycznej z lat 30. i 40. XX wieku. Prezentujemy zimową modę damską i męską wraz z oryginalnymi elementami garderoby. Nasz występ uatrakcyjnia zabytkowy sprzęt sportowy. Pokaz poprowadzi profesjonalny konferansjer, który opowie wiele ciekawostek o każdej prezentowanej sylwetce. Zapewniamy również własne nagłośnienie!
  • „JUŻ ZA CHWILĘ KARNAWAŁ” A może marzy Ci się karnawał w stylu Art Deco? Zorganizujemy dla Ciebie pokaz mody wieczorowej rodem z lat 30. Nie zabraknie splendoru podkreślanego przez lśniące lamy, lejące jedwabie i błyszczące dodatki.
  • „HEJ KOLĘDA!” Drużyna retro kolędników w strojach z okresu międzywojennego uatrakcyjni każdą świąteczną imprezę. Nasz orszak przebierańców zapewni niezapomnianą rozrywkę Twojej publiczności. Jesteśmy pewni, że wspólne kolędowanie wprowadzi wszystkich w wyjątkowy świąteczny klimat.
  • „RETRO ATELIER” Szafa pełna retro ubrań do Twojej dyspozycji! Sfotografuj się w retro stroju z naszym Świętym Mikołajem i odbierz swoje pamiątkowe zdjęcie wydrukowane na miejscu na specjalnej tekturce w retro oprawie.
  • „JAK W BAJCE” Dla najmłodszych przygotowaliśmy także kreatywne warsztaty z tworzenia ozdób świątecznych w stylu retro. Każdy uczestnik pod okiem naszych animatorów stworzy swoją bajeczną ozdobę, którą później z dumą będzie mógł zawiesić na choince.
  • „CZY WIESZ ŻE?” Co ma wspólnego pociąg z grą w brydża? co to znaczy jechać na Fis? A może chcielibyście wiedzieć co dzieci sto lat temu znajdowały w paczkach od świętego Mikołaja? W naszych prelekcjach o dawnych tradycjach mikołajkowych i zimowych rozrywkach odkryjemy przed wami liczne ciekawostki i nieznane fakty z życia codziennego naszych pradziadków.